Restauracja

Nasze menu sięga do tradycji kuchni polskiej, w szczególności kuchni dolnego śląska, nacechowanej tradycją szlacheckich uczt, przekształconą przez nowoczesne spojrzenie.

W naszej restauracji do dyspozycji gości pozostaje 7 sal, otwartych przez cały tydzień,  ponadto ogródek z 130 miejscami pod parasolami.

Na piętrze lokalu proponujemy sale na imprezy okolicznościowe zamknięte: szkolenia, pokazy filmowe, przedstawienia teatralne i koncerty. Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny, jak również doświadczoną obsługę.

Przyjaciele i Znajomi to restauracja umiejscowiona w malowniczej czꜶci Wrocławia, w przedwojennej willi braci Alexander przy ul. Grunwaldzkiej 98. Unikalny wystrój oraz niezwykła atmosfera miejsca połączona z wyśœmienitą współczesną kuchnią polską, powoduje że każdy znajdzie tutaj cośœ dla siebie.

Oferujemy naszym gośœciom 5 przestronnych sal, dwa niezależne bary dla goœci, ogródek przed lokalem na 130 miejsc, parking dla 25 samochodów. Zapraszamy naszych nie tylko na wspaniałe obiady, pizzę czy bogaty rodzaj drinków, soków, napoi i lodów. Udostępniamy nasze sale na różnorodne imprezy okolicznoœściowe - wesela, komunie, spotkania muzyczne, teatralne czy biznesowe. Odbywały się u nas koncerty, pokazy, szkolenia, konferencje, przedstawienia, warsztaty, wystawy, pokazy filmów oraz niezliczona ilośœć spotkań rodzinnych.

 

 

 

 

 

 

 

Copyrights 2013-2019 przyjaciele i znajomi - Restauracja Wrocław.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie dotIT.

 • 71 394 5438
  grunwaldzka98@wp.pl
 • ul. Grunwaldzka 98
  50-537 Wrocław

 • 71 394 5438
  grunwaldzka98@wp.pl
 • ul. Grunwaldzka 98
  50-537 Wrocław

Copyrights 2013-2019 przyjaciele i znajomi - Wrocław.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie dotIT.