Imprezy okolicznościowe

 

Wesela - posiadamy sale, które mieszczą od 15 do 90 Gości, zapewniając przy tym komfort i elastyczny układ. W razie potrzeby doradzamy i pomagamy w wyborze zespołów lub DJ'ów, firm dekorujących i kwiaciarni, ponadto udostępniamy sprzęt nagłośnieniowy i audiowizualny.

Imprezy firmowe - oprócz doskonałej kuchni, oraz otwartego baru można skorzystać z zestawu Karaoke wraz z prowadzącym, czy zamówić gry integracyjne, pokazy teatralne, taneczne lub tematyczne podróże kulinarnei.

Imprezy dla dzieci - to możliwość zabawy w kucharzy, twórczych działań w klasycznych zakamarkach starej willi a przede wszystkim świetna zabawa - w tym kompleksowa obsłluga urodzin dla dzieci i młodzieży. 

Wynajem sal - na pokazy szkolenia to z jednej strony w pełni komfortowe warunki dla szkoleń i prezentacji z pełnym zapleczem audiowizualnym, a z drugiej bliskość restauracji i ogródka czyli kompleksowa oferta dla biznesu.       

Imprezy okolicznościowe

 

Wesela - posiadamy sale, które mieszczą od 15 do 90 Gości, zapewniając przy tym komfort i elastyczny układ. W razie potrzeby doradzamy i pomagamy w wyborze zespołów lub DJ'ów, firm dekorujących i kwiaciarni, ponadto udostępniamy sprzęt nagłośnieniowy i audiowizualny.

Imprezy firmowe - oprócz doskonałej kuchni, oraz otwartego baru można skorzystać z zestawu Karaoke wraz z prowadzącym, czy zamówić gry integracyjne, pokazy teatralne, taneczne lub tematyczne podróże kulinarnei.

Imprezy dla dzieci - to możliwość zabawy w kucharzy, twórczych działań w klasycznych zakamarkach starej willi a przede wszystkim świetna zabawa - w tym kompleksowa obsłluga urodzin dla dzieci i młodzieży. 

Wynajem sal - na pokazy szkolenia to z jednej strony w pełni komfortowe warunki dla szkoleń i prezentacji z pełnym zapleczem audiowizualnym, a z drugiej bliskość restauracji i ogródka czyli kompleksowa oferta dla biznesu.       

Copyrights 2013-2019 przyjaciele i znajomi - Restauracja Wrocław.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie dotIT.

 • 71 394 5438
  grunwaldzka98@wp.pl
 • ul. Grunwaldzka 98
  50-537 Wrocław

 • 71 394 5438
  grunwaldzka98@wp.pl
 • ul. Grunwaldzka 98
  50-537 Wrocław

Copyrights 2013-2019 przyjaciele i znajomi - Wrocław.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie dotIT.